Warcabowe Lato w Katowickim Spodku

W dniach 3-4.07.2021 w Katowicach odbędzie się IX Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej – to jedna z największych europejskich imprez w szachach szybkich, na którą zaproszenie od Śląskiego Związku Szachowego i Wiceprezydenta FIDE Łukasza Turleja dostali również warcabiści. 

W najbliższy weekend w znanym wszystkim katowickim Spodku będziemy promować warcaby organizując pokazy warcabowe, a w niedzielę rozegramy otwarty turniej “Warcabowe Lato w Spodku”. Szczegóły dotyczące turnieju można znaleźć w regulaminie. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału zarówno w turnieju, jak i w całym wydarzeniu – organizatorzy zapewniają wiele atrakcji!

Oficjalne logo


European Blitz Online Chess Championship

 

O Turnieju

Chesscup.com.pl to oficjalna strona Turnieju Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Corocznego Turnieju szachowego organizowanego z okazji Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, który jest obchodzony 23 marca na Węgrzech i w Polsce.

Organizator

Śląski Związek Szachowy
ul. 1 maja 24
40-287 Katowice
Telefon: (048) 506 153 142
chesscup.pl@gmail.com

Warto odwiedzić

Chesscup.com.pl - IX Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie i wdrożenie Michał Grabowski

Search