Katowice.eu

Miskolc.hu

Silesian Chess Federation

Znamy IX Turnieju Szachowego Przyjaźni Polsko-Węgierskiej! Zapraszamy do obejrzenia specjalnego wideo z prezentacją najlepszych zawodniczek i zawodników we wszystkich kategoriach!

 

Informujemy, że w związku z odbywającym się w dniu 4 lipca Biegiem Bohaterów mogą wystąpić utrudnienia komunikacyjne w centrum Katowic. Między godz. 15.00 a 17.15 zostanie zamknięta ul. Korfantego od Ronda do ul. Moniuszki; a w godz. 16.00-17.00 zamknięta ul. Chorzowska do Silesii. Szczegółowy wykaz ulic zamkniętych na czas biegu znajduje się w dalszej części artykułu.

W dniach 3-4.07.2021 w Katowicach odbędzie się IX Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej – to jedna z największych europejskich imprez w szachach szybkich, na którą zaproszenie od Śląskiego Związku Szachowego i Wiceprezydenta FIDE Łukasza Turleja dostali również warcabiści. 

Oficjalne logo


European Blitz Online Chess Championship

 

O Turnieju

Chesscup.com.pl to oficjalna strona Turnieju Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Corocznego Turnieju szachowego organizowanego z okazji Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, który jest obchodzony 23 marca na Węgrzech i w Polsce.

Organizator

Śląski Związek Szachowy
ul. 1 maja 24
40-287 Katowice
Telefon: (048) 506 153 142
chesscup.pl@gmail.com

Warto odwiedzić

Chesscup.com.pl - IX Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie i wdrożenie Michał Grabowski

Search