Wyniki V Szachowego Turnieju Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Grupa Open – klasyfikacja ogólna:

1. GM Miśta Aleksander (KSz "Miedź" Legnica) 8,5 pkt.
2. GM Heberla Bartłomiej (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 7,5 pkt.
3. GM Azarov Sergei (Białoruś) 7,5 pkt.

Grupa Open – klasyfikacja kobiet:
1. WGM Zawadzka Jolanta (KSz Polonia Wrocław) 7,5 pkt.
2. GM Soćko Monika (KSz "HETMAN" Katowice) 6,5 pkt.
3. K Dziodzio Angelika (MKS "Sandecja" Nowy Sącz) 6,0 pkt.

Grupa A (r. 2003 i mł.) – klasyfikacja ogólna:
1. I+ Golenia Wojciech (MKS MOS Wieliczka) 7,5 pkt.
2. II+ Oleś Martin (MKSz Rybnik) 7,5 pkt.
3. I Niedbała Bartłomiej (SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry) 7,0 pkt.

Grupa A (r. 2003 i mł.) – klasyfikacja juniorek:
1. I Hryń Aleksandra (Akademia Szachowa Gliwice) 6,0 pkt.
2. I Górecka Dominika (MKSz DIAGONALIA Imielin) 6,0 pkt.
3. WCM Kiss Enikő (Hungary - Miskolc) 5,5 pkt.

Grupa B (r. 2005 i mł.) – klasyfikacja ogólna:
1. I Kacprzak Karol (BKS Chemik Bydgoszcz) 8,0 pkt.
2. I Keleberda Timur (Lviv) 7,0 pkt.
3. II Celebias Filip (TMS Roszada Gliwice) 7,0 pkt.

Grupa B (r. 2005 i mł.) – klasyfikacja juniorek:
1. I Zabrzańska Weronika (UKS Hetman Koronny Trzebinia) 6,0 pkt.
2. II Grzyb Anna (UKS Jedynka Bełchatów) 5,5 pkt.
3. I Bugaj Hanna (UKS Ognisko Rydułtowy) 5,5 pkt.

Grupa C (r. 2007 i mł.) – klasyfikacja ogólna:
1. II+ Malinowski Szymon (TKKF Rzemyk Gdynia) 8,0 pkt.
2. II Bochenek Ryszard (UKS Gekon Nysa) 7,5 pkt.
3. II Herwy Jakub (AKS Mikołów) 7,0 pkt.

Grupa C (r. 2007 i mł.) – klasyfikacja juniorek:
1. II+ Oborska Magda (KSz HETMAN Katowice) 7,0 pkt.
2. II+ Grzesik Nikola (AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin) 6,0 pkt.

3. III Okruta Zuzanna (MKSz Rybnik) 6,0 pkt.
Grupa D (r. 2009 i mł.) – klasyfikacja ogólna:
1. II Wielgus Wojciech (Akademia Szachowa Gliwice) 8,5 pkt.
2. II Warchoł Kamil (Akademia Szachowa Gliwice) 8,0 pkt.
3. III Micuła Jakub (UKS Goniec Staniątki) 7,0 pkt.

Grupa D (r. 2009 i mł.) – klasyfikacja juniorek:
1. II Stankiewicz Zofia (KSSSN Ursynów Warszawa) 7,0 pkt.
2. II+ Gaszka Zuzanna (MKSz Rybnik) 6,0 pkt.
3. III Wojs Alicja (UKS BASZTA Wodzisław Śląski) 6,0 pkt.

Grupa E (r. 2010 i mł.) – klasyfikacja ogólna:
1. III Zmarzły Wiktor (UKS G4 Tarnowskie Góry) 9,0 pkt.
2. III Sowiński Paweł (UKS SP 1 Brzozów) 8,0 pkt.
3. III Tim Wojciech (UKS Pałac Młodzieży Katowice) 7,0 pkt.

Grupa E (r. 2010 i mł.) – klasyfikacja juniorek:
1. II Popiel Martyna (UKS przy SP 8 Chrzanów) 6,0 pkt.
2. II Lajdamik Kinga (APA SMART Skoczek Czerwionka-Leszczyny) 6,0 pkt.
3. IV Kidoń Maria (PSSz Pszczyna) 5,0 pkt.

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpg0041.jpg0042.jpg005.jpg006.jpg0061.jpg007.jpg008.jpg

O nas

Chesscup.com.pl to oficjalna strona Turnieju Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Corocznego Turnieju szachowego organizowanego z okazji Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, który jest obchodzony 23 marca na Węgrzech i w Polsce. Znajdziecie tu najnowsze komunikaty, zaproszenia na zawody, relacje i zdjęcia z imprezy. 

Dane kontaktowe

  • Śląski Związek Szachowy
  • ul. Kossaka 23
  • 41-803 Zabrze
  • Telefon: (048) 607 113 331
  • Chesscup.com.pl
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.